Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen karayolu taşımacılığıdır çünkü karayolu taşımacılık güvenilirdir, hem yaygın olarak kullanılır hem de daha fazla yükün taşınmasını sağlayabilmektedir. Bir ev taşınmasından, bir fabrikanın taşınmasına kadar her tip taşımacılık karayolu taşımacılığıyla gerçekleşmektedir. Gerek kolaylık acısından gerek fiyat acısından daha cazip olan karayolu taşımacılığı bu sektörde kullanımı en yaygın taşıma şeklidir.

Oldukça esnek olan bu taşımacılık türünde yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi, tarifeli yüklemelerin sıkça yapılabilmesi, kapıdan kapıya hizmet verilebilmesi, kısa sevk süreleri gibi sebepler tercih edilme nedenidir.

Görgün Logistics olarak Türkiye’den Avrupa ülkelerine Fransa, Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, Slovenya, Avusturya, Macaristan, Çekya, Arnavutluk, Sırbıstan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Norveç, İsveç, Finlandiya, Litvanya, Ukrayna ve Rusya'ya karayolu ile taşıma yapıyoruz. Yine bu ülkelerden de Türkiye veya 3. ülkelere de karayolu ile taşıma yapıyoruz. Ayrıca Türkiye'den Ortadoğu ülkelerine komple karayolu taşıması yapıyoruz.